Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 25 cm |
| Certificate Number | HTT202304321LR |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Block Size | Micro building block |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | 7064A-8095A |
| Warning | Can not eat |
| Material | Plastic, Environmental safety ABS |
| Brand Name | Aoger |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Type | Mini Building Blocks |
| Toys | Assembled Blocks |
| Series | Pokemon Cartoon Series |
| Color | Mini Blocks Snorlax |
| Bricks Type | Jigglypuff Mini Bricks |
| Name | Pokemon Blocks Toys |
| Model | Pokemon Figures |
Instock
There are no reviews yet.