Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 27 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Summer 2024 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Pattern | Loose-fitting |
| Percentage of Material | 95% above |
| Season | Spring/Summer |
| Age | 18-24 |
| Thickness | Thin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Y2K |
| Decoration | Crochet |
| Material | POLYESTER |
| Sleeve Style | Butterfly sleeve |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Material Composition | 100% |
| Brand Name | Fictitni |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.