Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Closure Type | zipper |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Decoration | Printing |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 81% (inclusive) – 90% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | All season |
| Thickness | Standard |
| Age | 18-24 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 300g |
| Hooded | Yes |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Streetwear |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| Brand Name | BiggOrange |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.