Instock
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Closure Type | zipper |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | Pockets |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Fleece |
| Age | Ages 25-35 Years Old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 630g |
| Model Number | Sweatshirt Outdoor Sports |
| Hooded | No |
| Collar | Turn-down Collar |
| Sleeve Style | regular |
| Type | ZIP-UP |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | SWEATSHIRTS |
| Brand Name | HANQIYAHULI |
| Elasticity | Non Strech |
| CN | Zhejiang, zhejinag |
| Fit Type | slim fit |
| Component Content | 91% (inclusive)-95% (inclusive) |
| Filler | Silk Cotton (polyester Fiber) |
| Listing Season | Autumn Winter |
| Material Of Fur Collar | Artificial Wool (polyester Fiber) |
| Whether With Fur Collar | With Fur Collar |
| Popular Elements/craft | Zipper |
| Master Style | Simple Commuting |
Instock
There are no reviews yet.