Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 8 cm |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | Draw String |
| Release Date | Autumn 2022 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 96% and above |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Thick |
| Age | Ages 25-35 Years Old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 400g |
| Model Number | HO041 |
| Hooded | No |
| Collar | Half high collar |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | CHARACTER |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Flannel |
| Style | Korean |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pullovers |
| Brand Name | INSTYLISH |
| CN | Zhejiang |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.