Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.446 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 29 × 9 cm |
| Closure Type | Pullover |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | Pockets |
| Release Date | Winter 2023 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Fleece |
| Age | 18-24 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 0.35kg |
| Model Number | Women Hoodie |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Polyester Cotton |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.