Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Warning | simulation Turf Model |
| Gender | Unisex |
| Model Number | C01169 |
| Type | simulation Turf Model |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | Simulation Turf Model |
| Size | 15x15cm, 30x30cm |
| Color | as the photo shown |
| Using | Lawn scene layout materials |
Instock
There are no reviews yet.