Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.249 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 5 cm |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | none |
| Release Date | Winter 2022 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 96% and above |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Age | 18-24 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 250g |
| Model Number | HO054 |
| Hooded | Yes |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | Letter |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Streetwear |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| Brand Name | INSTYLISH |
| CN | Zhejiang |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.