Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Closure Type | Pullover |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Decoration | Printing |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Season | Autumn/Winter, Spring & Autumn |
| Thickness | Fleece |
| Age | Under 18 years old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | regular, regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | COTTON |
| Style | Sweet, Casual |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Pullovers |
| Brand Name | MINISO |
| CN | Jiangxi, Fujian |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | Slim |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Department Name | Children |
| Neck Pullcord | WithOut |
| Head Pullcord | WithOut |
Instock
There are no reviews yet.