Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Printing |
| Season | All season |
| Thickness | Fleece |
| Age | Ages 25-35 Years Old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | blended |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | Regulai Fit |
| hoodie | hoodies, hooded, hoody |
| Sweatshirt | Sweatshirts |
| Pullover | Pullovers |
| Weight: | 350-450g |
| Style: | y2k, Harajuku Casual, streetwear, cool, fashion |
| Gender: | men, women, boys, girls, teens, studen, Unisex |
| Pattern type: | fasion, cartoon, anime, Manga…… |
| Color: | hoodies color |
| size | S.M.L.XL.XXL.XXXL |
| De La Soul | De La Soul Hoodies, De La Soul Sweatshirts, De La Soul clothes |
Instock
There are no reviews yet.