Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.643 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 15 cm |
| Closure Type | zipper |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | embroidery |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 81% (inclusive) – 90% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Age | 18-24 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 600g |
| Model Number | WY135026 |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | Letter |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | COTTON |
| Style | Casual |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| Brand Name | yigelan |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fit Type | Regulai Fit |
Instock
There are no reviews yet.