Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Closure Type | zipper |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | Printing |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | All season |
| Thickness | Fleece |
| Age | 18-24 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 600 |
| Model Number | Y2K |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Type | ZIP-UP |
| Pattern Type | Letter |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Casual |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.