Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Warning | No eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | dianlusheet |
| Scale | 1:87 |
| Type | Building Model Lighting |
| Theme | Buildings |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| item | Circuit board |
| Voltage | 5-6V |
| Use | Connecting material of train traffic light model |
| Package | 1Pcs |
| Feature | without model light |
Instock
There are no reviews yet.