Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | 1 |
| Warning | Stay away from fire |
| Gender | Unisex |
| Model Number | model building road paper |
| Scale | 1:87 |
| Type | architecture scale model, Architecture scale plastic model building |
| Theme | architecture model building |
| Material | Cardboard |
| Brand Name | MDWD |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Color | black |
| Thickness | 0.5MM |
| Size | 100*6cm |
Instock
There are no reviews yet.