Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 9916 |
| CE | Type |
| Is Electric | button battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Max Speed | 0.5meter/second |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Playing time | 10 mins |
| Remote control distance | 10 meters |
| Remote control | AG13*3 (including) |
| Body Batteries | AG13*3 (including) |
| Size | 11*16*4cm |
Instock
There are no reviews yet.