Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | Other |
| Warning | Not eat |
| Gender | Unisex |
| Model Number | RT-01b |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | Other |
| Type | White semi-circular rod |
| Theme | Buildings |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| item | ABS round stick half |
| colro | white |
| material | ABS plastic |
| lenght | 50cm |
| dia | 1-4mm |
| Package | 15pcs |
Instock
There are no reviews yet.