Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | Printing |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 96% and above |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Fleece |
| Age | 18-24 |
| Weight | 0.38kg |
| Model Number | Sweatshirts |
| Hooded | No |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Knitted Fabric |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | SWEATSHIRTS |
| Brand Name | teekossc |
| CN | Zhejiang |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fit Type | LOOSE FIT |
Instock
There are no reviews yet.