Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Decoration | Draw String |
| Release Date | Autumn 2021 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Winter |
| Thickness | Standard |
| Age | Ages 25-35 Years Old |
| Weight | 300g |
| Model Number | Genshin Impact Kawaii Hoodie |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Polyester Cotton |
| Style | Streetwear |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| Brand Name | HODIEJAN |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
| Detachable Part | NONE |
Instock
There are no reviews yet.