Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | Other |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | A2-99 |
| Scale | Other |
| Type | Grass Powder |
| Theme | Buildings |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 18+, 14+y |
| Certification | none |
| application | Architectural Model Layout |
| ability | 100000kg /week |
| color | multi-color |
| material | powder |
| item | model tree Powder |
| usage | Model Train Layout |
| payment | Paypal, T/T, Western Union |
| using | making trees, decoration ground |
Instock
There are no reviews yet.