Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity of Items in Set | OTHER |
| Sci-Fi | Dragons |
| Warning | THIS IS NOT A TOY |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 25mm |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | Other |
| Type | Round |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Material | Plastic |
| Brand Name | heyyoucast |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.