Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | 100 |
| Gender | Unisex |
| Model Number | oval bases 90x52mm |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | NONE |
| Type | 90x52mm oval bases |
| Theme | wargames |
| Material | Plastic |
| Brand Name | heyyoucast |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.