Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sci-Fi | Fairies |
| Scale | 75mm |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Material | RESIN, Resin |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Packaging | Envelope bag |
| Role | Resin figure |
| Type | Model assembly kit |
| Purpose | DIY creation |
| Delivery Method | Free shipping |
| Requirements | Need to assemble |
| Attention | Unpainted |
| Features | Die Casting |
| Style | Casting |
| Size | 75mm |
Instock
There are no reviews yet.