Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 11 cm |
| Quantity of Items in Set | 1 |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | HO-115 |
| Plastic Type | PE |
| Scale | 1:87 |
| Type | Building train trees |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Color | Dark green |
| bottle size | 500ml |
| Application | Model Scene Layout Decoration |
| Weight | 50G |
| Use | Building Model making |
Instock
There are no reviews yet.