Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Gscale-01 |
| Plastic Type | ABS |
| Vehicle | trains |
| Type | model track rail |
| Theme | Vehicle |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| item | model track rail |
| scale | G scale |
| package | according your choice |
| warning | no eating |
| code number | Gscale-01 |
| using | model train layout |
| length | 50cm |
Instock
There are no reviews yet.