Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | far from fire |
| Gender | Unisex |
| Model Number | C01229 |
| Scale | 1:87 |
| Type | tree model |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic, Plastic+sponge |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | Tree Model Kit |
| Height | 2.8-10.5cm mix height |
| Package | 20pcs-100pcs, you can choose |
| Using | Christmas Scene/railway layout, diorama kits |
| Note | far from fire |
Instock
There are no reviews yet.