Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity of Items in Set | Other |
| Model Number | HDD-2151 |
| Plastic Type | PP |
| Scale | Other |
| Type | model bush |
| Theme | Buildings |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| item | model bush |
| code number | HDD-2151 |
| material | sponge |
| using | railway train layout military scene materials |
| gender | unisex |
| warning | no eating |
| package | one box |
| box size | 120*70*40mm |
| color | light/dark |
| age | above 14years old |
Instock
There are no reviews yet.