Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity of Items in Set | 40 |
| Warning | Due to the manual measurement, please allow 1-2mm differences in size |
| Gender | Unisex |
| Model Number | as described |
| Scale | Other |
| Type | Model Miniature |
| Theme | Other |
| Material | Other |
| Brand Name | MagiDeal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.