Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | ZHANPAI |
| Type | Miniature bus station |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic, plastic |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Certification | none |
| Item | simulation bus station |
| Color | as the photo shown |
| Package | 1set |
| Using | Architecture Building Layout |
| Size | 29*5.3*7.2cm |
Instock
There are no reviews yet.