Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | round 90mm bases |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | NONE |
| Type | 90mm round bases |
| Theme | wargames |
| Material | Plastic |
| Brand Name | wargame base world |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE, none |
Instock
There are no reviews yet.