Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Quantity of Items in Set | 100 |
| Warning | Can not eat |
| Gender | Unisex |
| Model Number | P200W |
| Plastic Type | PC |
| Scale | 1:200 |
| Type | Z Scale |
| Theme | Model Figures |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.