Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Release Date | Spring 2024 |
| Closure Type | Pullover |
| Profile Type | H |
| Fabric Type | Chemical Fiber |
| Type | regular |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | D3512632K |
| Season | Spring/Summer |
| Neckline | O-Neck |
| Waistline | empire |
| Sleeve Style | regular |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Decoration | Sheer |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | Floral |
| Silhouette | A-LINE |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | slim fit |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.