Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Age | senior |
| Model Number | vestidos de festa christmas dress leopard dress robe dress vintage Y2K |
| Season | Summer |
| Neckline | V-Neck |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | regular |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Decoration | none |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Pattern Type | Solid |
| Silhouette | Fit and Flare |
| Style | bohemian |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Elasticity | High Strecth |
| Fit Type | Slim |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.