Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.309 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Closure Type | Pullover |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Type | Neck-mounted |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | D4716928A |
| Season | Autumn/Winter |
| Neckline | Halter |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | regular |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Decoration | RUFFLES |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | Solid |
| Silhouette | Sheath |
| Style | Sexy & Club |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | dulzura |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | Slim |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.