Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Closure Type | Pullover |
| Profile Type | A |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Type | regular |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Y2k Streetwear Desert Walker Hooded Face Mask Long Dresses |
| Season | Summer |
| Neckline | Hooded |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | regular |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Decoration | Hooded |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Pattern Type | Solid |
| Silhouette | A-LINE |
| Style | Y2K, Techwear Fashion Lace UP Long Dresses For Ladies Clubwear |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Goth Dark |
| Elasticity | Medium Strecth |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Slim |
Instock
There are no reviews yet.