Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.262 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Material Composition | leather |
| Release Date | Summer 2024 |
| Closure Type | zipper |
| Profile Type | A |
| Fabric Type | leather |
| Type | regular |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Q176A |
| Season | Summer |
| Neckline | other |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | regular |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Decoration | Folds |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Pattern Type | Solid |
| Silhouette | A-LINE |
| Style | Sexy & Club |
| Material | Synthetic Leather |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Fionago |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | slim fit |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.