Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.288 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1ml |
| Model Number | LE0017 |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Include | 50Pcs 1ml mini clear glass dropper bottle |
| Material | Glass + Silicone |
| Capacity | 1ml |
| Color | clear body + gold cap |
| Sealing Type | Dropper |
Instock
There are no reviews yet.