Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 100ml, 120ml, 150ml, 200ml |
| Model Number | Foam bottle |
| Brand Name | YASHICORAL |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Refillable Bottles |
Instock
There are no reviews yet.