Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 6 × 6 cm |
| Size | 1.5mm |
| Power Source | None |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Support | Dropshipping, Wholesale |
| Material | PE |
| Type | NN22051002 |
| Feature | Slow down the evaporation of water |
Instock
There are no reviews yet.