Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5ml, 5ml; |
| Model Number | 21HB00240-Purple |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Feature | Mini design, very portable, great for travel use |
| Color | Pink; Green; Yellow; White |
Instock
There are no reviews yet.