Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5ml, 8ml, 5ml;8ml; |
| Model Number | AB099 |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 12g;16g; |
| Name | Refilable bottles |
Instock
There are no reviews yet.