Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.811 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 10 cm |
| Size | 5ml, 10ml, 2ml, 3ml |
| Model Number | T14-LB-02 03 05 10 |
| Brand Name | sumeear |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Product model | Mini Refillable Perfume Bottle |
| Product material | Glass bottle |
| Item Style | Recyclable many times |
| Product color | Clear |
| Product Type | Cosmetic Container |
| Item Model | Packageing for perfume |
| Custom | Yes, printing logo |
Instock
There are no reviews yet.