Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 250ml |
| Model Number | LE0081 |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Include | 1or 4 in 1250ml Bulk Squeeze Water Squirt Bottles for Liquids with Narrow Mouth & Scale for Rinse Bottles |
| Material | PE Plastic |
| Capacity | 250ml / 8.34Oz |
| Color | Balck, White translucent, Pink, Blue |
| White translucent | Screw Cap |
Instock
There are no reviews yet.