Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| position | A Pair |
| Power Source | None Electric |
| Size | 3.5cm*2.5cm |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | pedicure |
| Type | Hand Foot File |
| Brand Name | Cloud Prime |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Foot Care Tool |
Instock
There are no reviews yet.