Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5ml, 10ml |
| Model Number | bottle |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| type1 | Dispenser Bottle |
| type2 | Liquid Bottle |
| type3 | perfume refiller bottle |
| type4 | Empty Bottle |
| item | A8N9E |
| type5 | Travel Mini perfume Refillable Atomizer Container |
| type6 | Empty Spray Bottle |
| type7 | Travel Size Bottle |
| type8 | mini perfume atomizer container |
| type9 | Cosmetic Containers |
| type10 | perfume mini bottle |
| type11 | perfume spray bottle |
Instock
There are no reviews yet.