Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 100ml, 50ml, 30ml |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Type | Travel Size Empty Squeeze Pouches |
| Type 2 | Leak Proof Travel Pouch |
| Type 3 | Shampoo Cosmetic Storage Bags |
| Type 4 | Travel Pouches for Toiletries |
| Type 5 | Empty Squeeze Bag For Skincare |
| Type 6 | Thickened Travel Subpackage |
Instock
There are no reviews yet.