Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.249 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 14 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5ml, 10ml, 2ml, 3ml |
| Model Number | Perfume Bottle |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Refillable Bottles |
Instock
There are no reviews yet.