Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1.5mm |
| Power Source | None |
| Brand Name | PUTIMI |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.