Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 8mm |
| Power Source | None |
| Brand Name | Rmssim |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.