Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.317 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Light | Equipped |
| Feature | Illuminated |
| Material | ABS+Glass |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Mirror |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Package Size: | 18.8*8.8*19.80cm |
| Power supply: | 3 AAA batteries (not included). |
| Endurance: | about 8 hours |
| Mirror Size: | 16.8cm |
| Mirror Diameter | 12.5cm |
Instock
There are no reviews yet.