Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 1 cm |
| Light | Not Equipped |
| Size | 95*145mm |
| Material | PU+Glass |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Mirror, Makeup Mirror |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.